Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  34,00 zł , zmiana od tamtej pory: 23,53%

USA najnowszym szaleństwem jest Gas Station Simulator

Zgłoś do moderatora
USA najnowszym szaleństwem jest Gas Station Simulator 

„Symulator stacji benzynowej” ma świetny początek na listach przebojów Xbox tak piszą o Gas Station Simulator w USA

https://moviesgamesandtech.com/2022/10/23/review-gas-station-simulator/ 

Minęło kilka świetnych lat dla gier symulacyjnych na Xbox, z takimi jak Microsoft Flight Simulator i PowerWash Simulator , które okazały się bardzo popularne, a teraz najnowszym szaleństwem jest Gas Station Simulator , który po raz pierwszy pojawił się na konsoli w zeszłym tygodniu.

Symulator stacji benzynowej prezentuje się zaskakująco dobrze.
Nie gram w gry symulacyjne dla ich wyglądu. Symulator stacji benzynowej prezentuje się jednak zaskakująco dobrze. Podobała mi się jego bogata paleta kolorów i estetyka House Flipper . Co więcej, mały świat jest ciekawy, gdyż kryje w sobie wiele tajemnic. Do tego dochodzi przyjemna mieszanka postaci i pojazdów do interakcji. Poza wyglądem akcja była płynna i nie doświadczyłem żadnych problemów z liczbą klatek na sekundę ani problemów z wydajnością.

Dźwięk był równie dobry. Z wyraźnym krajem i zachodnią krawędzią oraz głębokimi południowymi akcentami, genialnie ustawia scenę. Oprócz tego świetnie działały realistyczne efekty dźwiękowe i fantazyjne odgłosy otoczenia. Krótko mówiąc, dźwięk niesamowicie tworzy scenę i sprawia, że ​​wszystko jest beztroskie.

Doskonałe sterowanie.
Podobnie jak House Flipper , Gas Station Simulator opiera się na menu kołowym i strefowym systemie interaktywności. W związku z tym wykonanie każdego zadania konserwacyjnego jest łatwe i pozbawione złożoności. Ponadto responsywne elementy sterujące pomagają w innych kluczowych zadaniach. Dlatego każda mini-gra jest zabawna i interesująca. Co więcej, doskonałe samouczki zapewniają, że najdrobniejsze punkty są całkowicie pokryte.

Ten gatunek emanuje wartością powtórek, a ta gra nie jest inna. Dzięki swojemu zróżnicowanemu podejściu zapewni Ci pracę na wiele godzin. Co więcej, będziesz cieszyć się wyścigami samochodów RC, otwieraniem zamków i powstrzymywaniem tego dzieciaka przed wandalizmem Twojej firmy.

Symulator stacji benzynowej jest genialnie uzależniający.
Mój strach przed znudzeniem się do łez nigdy się nie spełnił. Dzięki interesującej koncepcji podstawowej, doskonałej mechanice klawiszy i zwariowanym QTE, utrzymuje Cię na palcach. Co więcej, zatrudnianie personelu, remontowanie firmy i dbanie o zadowolenie wszystkich nie jest łatwym zadaniem. Jednak, choć jest to trudne, jest bardzo przyjemne i śmiesznie uzależniające. Właśnie z tych powodów polecam kupić go tutaj ! Prowadzenie firmy nie jest łatwe. Jednak rzadko jest to, co jest warte zachodu. W związku z tym, jeśli chcesz odnieść sukces, musisz zaplanować, uspokoić swoich klientów i zatrzymać wujka.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRAGOENT -1,18% 42,00 2023-03-22 15:45:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.