Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  225,00 zł , zmiana od tamtej pory: -9,78%

USA czytać !

Zgłoś do moderatora
Rynek USA nastawia się na polskie firmy całkiem możliwe ze ailleron podpisze rekordowy kontrakt już niedługo i będzie drugie data walk ale bez trzymanki czytać wywiad z lutego czasu coraz mniej a zarząd wchodził miesiąc temu okazja na wejściu na dołku pozdrawiam zarobionych PS chodzi o citi group USA
  • USA czytać ! Autor: ~PK
  • Re: USA czytać ! Autor: ~Odpał

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COMARCH 1,00% 203,00 2020-09-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.