Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,75 zł , zmiana od tamtej pory: -46,23%
kochani jak USA żołnierze wyjeżdżają do sygnalizator NAZOLTYM świetle to może to OSTRZEŻENIE że niechca NIEPOTRZEBNIE ginąć jak do rowu ZBACZAJA to może to znak że niektórzy politycy ZBOCZYLU Z DRODI POKOJU, nawiasem mówiąc jak pani MOSBACHER (swoją niezboczona droga prawdziwa CuGar z niej... Stevmeister...) da WIZY to tykkopoglowiu męskie u proszę KURKI ZOSTAJĄ bo ja też zostaje i w razie W nie tykac Warszawy bo mam 4FUN... :]]]]]

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4FUNMEDIA 1,40% 5,78 2021-09-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.