To może być nasz rok! Jak powiedział Prezes znajdzie się inwestor i firma powoli zacznie wychodzić z tarapatów jak Rafako czy YOLO. Gorzej być już nie może. Wszytko już jest w cenie. Pomyślcie, jaka wartość sentymentalną, symboliczną oraz tą bardziej marketingową ma marka URSUS!