Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,40 zł , zmiana od tamtej pory: -33,93%
szanse na podniesienie ceny są bliskie zera, nie liczyłbym na to. Chyba że symbolicznie, jeżeli saldo gotówkowe w momencie zamknięcia transakcji będzie trochę wyższe.
Ale jest wniosek Netsów do UOKiKu o zgodę na przejęcie [link: https://www.uokik.gov.pl/koncentracje.php?news_id=16361], tak że widać, że transakcja powoli ale idzie do przodu.
A dla niecierpliwych/szybkozarabiających, przypominam, że closing spodziewany jest w III kwartale:

The acquisition is subject to approval by the respective authorities, and closing is expected to be within the third quarter of 2020.

link: [https://www.nets.eu/Media-and-press/news/Pages/Nets-acquires-leading-Polish-payment-provider.aspx]

  • UOKiK Autor: ~yzy
  • Re: UOKiK Autor: ~pukki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPTEAM 0,68% 14,80 2021-11-26 16:15:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.