Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,00 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

UNIVERSE!!!PRAWDOPODOBNE POŁĄCZENIE Z KOGENA Sp. z o.o ze stajni JRH!!!!

Zgłoś do moderatora
JRH wczoraj poinformował o objęciu akcji  KOGENA Sp. z o.o za 4 mln i to by się spinało z Universe.
JRH kupi a potem połączy z Universe i nowa spółka przejdzie pod JRH, a główni ( Górski z Ciszewskim ) sprzedadzą udziały JRH.

Kogena bardzo pasuje pod połączenie z Universe bo ma działalnoś pasującą pod nazwę spółki.....DO tego obydwie pożyczki są do 30.09.2023 i to by wyjaśniało, ten graniczny termin dla obu pożyczek...kasa musi być pod przejęcie Kogeny, a Universe ma ponad 4 mln.

KOGENA specjalizuje się w budowie zaawansowanych systemów monitorowania i diagnostyki robotów przemysłowych, wykorzystujących najnowsze technologie z zakresu IoT, robotyki oraz automatyki. Dzięki temu, klienci mogą skutecznie zarządzać swoimi robotami, minimalizować ryzyko awarii oraz optymalizować wydajność, co przyczynia się do zwiększenia produktywności i konkurencyjności. Oferowane rozwiązania są zgodne z koncepcją Industry 4.0, co umożliwia dostarczenie kompleksowych rozwiązań dla przemysłu i produkcji.

JR HOLDING ASI S.A.: Podpisanie umowy inwestycyjnej z KOGENA - Bankier.pl
 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIVERSE -6,98% 6,00 2024-02-27 15:02:49