Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  62,80 zł , zmiana od tamtej pory: -8,60%

Unimot - Ukraina

Zgłoś do moderatora
Nowa struktura importu paliw silnikowych na Ukrainę ustabilizowała się, a rynek ukraiński zaczął identyfikować faworytów. Na początku sierpnia zmiany strukturalne odnotował popyt ze strony „Ukrzaliznyci”. Po tym, jak 24 lutego prywatny gigant petrochemiczny „Karpatnaftohim” ogłosił wstrzymanie produkcji, państwowy „UZ” w kolejnych miesiącach 2022 r. określił się jako największy ukraiński przemysłowy konsument oleju napędowego. Na początku sierpnia wybór lidera ukraińskiej konsumpcji w imporcie zatrzymał się na dwóch właścicielach złóż ropy naftowej – firmach ExxonMobil Asia Pacific i Orlen Lietuva oraz polskiej sieci Unimot Paliwa.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIMOT 5,71% 57,40 2022-10-04 14:12:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.