Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  93,00 zł , zmiana od tamtej pory: 10,32%

Unimot jak Bumech?

Zgłoś do moderatora
Taka mnie dzisiaj myśl naszła, że jak ludzie zaczną dodawać dwa do dwóch to im niedługo wyjdzie, że cena pow. 200 jest całkiem atrakcyjna. Przejęte kontrakty na dostawę asfaltów + nowe umowy oraz własna logistyka...
A jeszcze do tego efekt optymalizacji przejętych aktywów.
Może nowy terminal gazowy?
Gotówki sporo, to i ekspansja może przyspieszyć np. na Ukrainie.
Cóż, póki gra orkiestra to ja tańczę :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIMOT -2,29% 102,60 2023-03-31 17:04:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.