Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  64,00 zł , zmiana od tamtej pory: 42,81%

Unimot - 102 stacje

Zgłoś do moderatora
Wśród operatorów niezależnych najbardziej rozwinęła sieć Avia należąca do grupy Unimot - z 69 do 102 stacji, Anwim - z 333 do 379 oraz firma Pieprzyk - z 93 do 117.

-> Unimot ma największą dynamikę przyrostu stacji benzynowych w Polsce.
-> Ciągle roszerzana współpraca z SPAR Express na kolejnych stacjach.

https://motoryzacja.interia.pl/raporty/raport-rynek-paliw/wiadomosci/news-w-polsce-przybywa-stacji-paliw-kto-zyskal-najwiecej,nId,6199365

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
UNIMOT -1,93% 91,40 2022-12-06 12:11:41