Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  34,90 zł , zmiana od tamtej pory: 49,00%

Unikatowe rozwiazania

Zgłoś do moderatora
Inwestorzy, myślę, że ta spółka to coś więcej niż tylko kwestia pieniędzy. Rozwój tej technologii jest warty nawet straty. Życzę tej spółce jak najlepiej, myślę że każdy inwestor powinien mieć w portfelu przynajmniej 1000 akcji tej spoleczki i dalej ja wspierać w badaniach. Jak im wyjdzie, nie tylko będziecie dumni, ale przyczynicie się do uratowania milionów ludzi. Inne spółki nie dają takich możliwości.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLTREG 0,00% 52,00 2023-03-24 12:40:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.