Tak więc od początku roku do marca mieliśmy wysyp informacji i ponadprzeciętne obroty, które wywindowały kurs na 2,8zł.
Prezes podpisał od stycznia do marca 3 umowy, których efekty finansowe powinny zaowocować w raporcie kwartalnym.
Przypomnijmy że w wywiadzie z comapric w lutym, prezes mówił o rozgrzanych telefonach i dużym zainteresowaniu.
W ciągu następnych kolejnych 5 miesięcy ( od wywiadu ) prezes podpisał zaledwie jedną umową z Izraelem, jak się wydaje bez pokrycia na razie w konkretnych zamówieniach. ( Jak każda jego umowa)
Ten raport to będzie takie sprawdzam dla wiarygodności prezesa.
Jeśli tam nie będzie przychodów, to oznacza wprost że zakupy akcji realizowane przez zarząd składający się z prezesa, małżonki oraz Pielaka były czysto spekulacyjne a podpisane umowy miały charakter pozorowany. Wysypanie się z akcji na końcu ruchu wzrostowego może świadczyć że prezes miał doskonałą świadomość że jego działania fundamentalne nie mają żadnego przełożenia na przychody.
Czas może spojrzeć prawdzie w oczy i podjechać na to Walne jak tak proszą.