Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,01 zł , zmiana od tamtej pory: -19,90%

Umowa z nadleśnictwem - dobry znak

Zgłoś do moderatora
Dlaczego uważam, że umowa z Lasami Państwowymi to dobry znak?

- Lasy Państwowe mają bardzo surowe zasady dotyczące jakości i bezpieczeństwa. Jeśli firma daje radę im sprostać, to znaczy, że jest dobrze przygotowana i potrafi załatwić wszystkie potrzebne papiery. To bardzo ważne!

- Dostanie kontraktu z Lasami Państwowymi, które są znane i szanowane, to duże osiągnięcie. Firma musiała wykazać się w procesie wyboru i pokonać konkurencję. Dzięki temu zyskuje na reputacji i jest uważana za solidnego i godnego zaufania partnera na rynku.

- Dużo Możliwości Biznesowych: W Polsce jest aż 429 nadleśnictw, co oznacza mnóstwo potencjalnych klientów dla firmy. Dobra współpraca z jednym może pomóc zdobyć kolejne zlecenia, co rozszerza działalność firmy.

Podsumowując, są możliwości rozwoju, są umiejętności rozwoju biznesu… Tylko większego inwestora brakuje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ECO5TECH 0,00% 1,61 2025-10-31 16:10:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.