Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,87 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Umowa z InPost

Zgłoś do moderatora
Galeria Lamp zawarła z InPost umowę na dostarczanie przesyłek. Po kilku miesiącach w związku ze zniszczeniem dwóch przesyłek, dowiedzieliśmy się, że InPost nie realizuje paczek ze szkłem czy ceramiką. Pomimo nie możności realizacji Umowy, pracownicy InPost np. Natalia Praczyk, Magdalena Bilińska uważają, ze Umowa jest dalej ważna!!! Oczywiście przy zawieraniu Umowy nikt nas o takim zastrzeżeniu co do zawartości przesyłek nie poinformował. Dlatego ostrzegam wszystkich, którzy zastanawiają się nad zawarciem umowy z tym alternatywnie uczciwym kurierem.
  • Umowa z InPost Autor: ~TomaszTyrc

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INPOST 0,00% 10,87 2017-05-24 16:47:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.