Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,10 zł , zmiana od tamtej pory: 5,49%

um. przedwstępna, w transzach i z sojuz-ową firmą= gra pod rajd ....

Zgłoś do moderatora
Od ok. 20 lat gdy nad Europą zapanował -oficjalnie- sojuz top ludobójców, wcześniej nieoficjalnie jako masone sojuz, firmy tzw francuskie mają podobny standard co dzisiejsze niemieckie czy ruskie.
Wtedy chodziło o przejmowanie za friko/1zł polskich firm a czasem całych branż, bo Polska miała być państwem kartonowym/teoretycznym/kolonią taniej siły roboczej ( nienormalnością jak wygadał się hyży słup sojuza pt tfussk).

Nawet gdyby dopełniono uzgodnień um. przedwstępnej, to proces ma trwać do końca 2023r..

Może jednak być - znamienne dla sojuzowych struktur- tak, że po wykonaniu rajdu (powieszeniu na hakach- zapoda się jakąś przyczynę dla której odstąpiono od podpisania umowy lub jej uzgodnień...

cytat;
Sprzedaż realizowana będzie w transzach, a zamknięcie całej Transakcji, tj. dokonanie sprzedaży w ramach wszystkich transz planowane jest do końca pierwszego półrocza 2023 r. W ramach zabezpieczenia Transakcji Columbus udzielił poręczenia za oświadczenia i zapewnienia do łącznej kwoty stanowiącej równowartość około 20% wartości Transakcji. Strony zastrzegły sobie prawo do ograniczenia wielkości transakcji w ramach danej transzy na warunkach określonych w umowie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS -1,71% 7,49 2023-06-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.