Forum Giełda +Dodaj wątek
pilchta to pikus z tym ukladem prezes gieldy i byly prezes trzymali obrot akcjami i ciagna do dolu kurs akcji dlatego skladam zawiadomienie do ABW na spekulacyjne dzialania obrotu akcjami tej firmy- karana osoba nie moze byc w radzie ani w zarzadzie spolki. czas aby niektorzy juz nigdzie nie mieli mozliwosci . spekulacja to przestepstwo gdy wystepuje zmowa stron.
  • uklad Autor: ~como
  • Re: uklad Autor: ~tataursus
  • Re: uklad Autor: ~tataursus

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CELTIC 0,00% 8,50 2020-06-05 16:41:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.