Notka prasowa zamieszczona na ISBTech sugeruje, że 21.10.2020 zawarto cztery umowy e-learningowe o wartości 1.36 mln zł. To nieprawda, najprawdopodobniej zawarto jedną umowę o wartości poniżej 0,45 mln zł (dlatego nie było ESPI).
SimFabric zsumował na potrzeby manipulacji wszystkie umowy e-learningowe które zawarł w swojej historii i ich wartość, aby kwota podana w artykule wyglądała lepiej.
W nowej "polityce informacyjnej" uzgodnili sami ze sobą, że "gdy wartość umowy przekroczy 20% wartości kapitałów własnych Spółki obliczanych na podstawie danych finansowych zamieszczonych w ostatnim opublikowanym raporcie rocznym Emitenta. Na dzień publikacji niniejszego raportu kwota ta wynosi 450 tys. zł." teraz muszą się tego trzymać, bo dobrałby im się do dupy KNF
Co więcej, każdy głupi wie, że wartość kontraktu to nie jest zysk, a zamówienia publiczne realizowane są na głodowych marżach (dlatego tak często padają spółki, które je realizują, np. Alstom).
Dlaczego żaden inny gamedev nie realizuje takich shitowych projektów? Bo w tym czasie UMIE zrobić dobrze zarabiającą grę, a robienie takich programików zostawia dla leszczy, co gier nie umieją skończyć i wydać. Dalej poklepujcie się po pleckach.
Tutaj macie przykład, że w piątkowym komunikacie wliczone są umowy np. zawarte w lutym 2020, a więc nie ma się czym ekscytować. W poniedziałek może będzie mała podbitka a potem zjazd jak zwykle.
https://newconnect.pl/komunikat?geru_id=162473&title=Zawarcie+dwóch+umów+na+realizację+prac+dla+spółki+Gromar+sp.+z+o.o