Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,47 zł , zmiana od tamtej pory: -46,81%

Ufff jestesmy urotawani na to wyglada...:).

Zgłoś do moderatora
Istotna informacja – podpisanie listu intencyjnego
2015-06-12 22:39
AA+A+

Zarząd Polfa S.A. ("Emitent", "Spółka") niniejszym informuje, o podpisaniu w dniu 12 czerwca 2015 roku listu intencyjnego z Financial & Capital Trust S.A. z siedzibą w Warszawie. Podstawowym założeniem podpisanego listu intencyjnego jest nawiązaniem współpracy mającej na celu zaangażowanie się Financial & Capital Trust S.A. jako inwestora strategicznego w POLFA w celu zapewnienia możliwości intensywnego rozwoju podstawowej działalności POLFA w zakresie farmacji poprzez realizację nowych inwestycji.

Financial & Capital Trust S.A. jest funduszem w formie spółki akcyjnej działającej na zasadzie trustu inwestycyjnego opartego o inwestycje zgodne z zasadami Shariya, zajmującą się inwestycjami w prowadzeniu spółek swojego portfela inwestycyjnego na rynku kapitałowym Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych.

Po zakończeniu prac nad transakcją, które przewiduje się na koniec miesiąca czerwca 2015 r., strony zakładają, że Financial & Capital Trust S.A. dokapitalizuje spółkę obejmując akcje z nowej emisji.

Podstawa prawna:
§ 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu na rynku NewConnect "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLFA 0,00% 0,25 2016-06-29 10:48:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.