Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,50 zł , zmiana od tamtej pory: -22,93%

uchwala o polityce roznorodnosci

Zgłoś do moderatora
uchwalone min. 30% zroznicowania plci w RN
skoro chca byc tacy roznorodni to dlaczego skupili sie tylko na plci... mogli sobie wprowadzac dodatkowe wymagania na wiek, religie, orientacje seksualna, rase...
jak dla mnie to paranoja.
i nie zeby kobiety mi przeszkadzaly, moga stanowic nawet 100% RN.
licza sie kompetencje.
odgorne narzucanie norm i wskaznikow to glupota.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WITTCHEN -4,82% 15,80 2022-09-30 16:28:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.