PP prawie nikt nie chciał wykupić, więc dali kilka argumentów za, przyspieszyli uruchomienie aplikacji . Na forum trwa utrwalanie wyobrażenia o EraCoin jako kryptowalucie,ma ona tyle wspólnego z krypto co Północna Korea z demokracją. Ostatniego dnia gdy cena za akcję oscylowała w granicach pp,zrobili pompkę, co zapewne dało bodziec dla wykupienia ich lwiej części . kupieni naganiacze nadal wróżą minimum 8 zł,może część tylko marzy aby wyjść na zero. Poinformowani,załadowani w okolicach 4 zl wysypią przyszłym krypto milionerom wszystkie akcje,a następnie te z pp.
Czy ktoś z BitEvil oficjalnie potwierdził wydanie krypto waluty? Jesteście tak zaślepieni,że nie widzicie zwykłej lojalnościówki? Spotkanie przy kawie z Microsoftem uważacie już jak lot na księżyc a one są powierzchowne