trzeba byc idiota, zeby kupowac 10 milionow akcji ze srednia cena 85 gr jesli mozna zebrac tyle akcji na ta chwile do 15 gr. info typowe pod mala pompke i wywalanie, bo na nizszych poziomach bylo juz nieoplacalne a tak przynajmniej nowi ustawia sie na kupnie liczac, ze to wlasnie tera nastepuje dlugo wyczekiwane odbicie...