Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,50 zł , zmiana od tamtej pory: 1,52%

Tymiński zamierza utrzymać cenę 18,04 PLN z pierwszego wezwania, tak?

Zgłoś do moderatora
Dla tych którzy nie widzieli komunikatu:

https://biznes.pap.pl/pl/news/all/info/3348684,ci-games-obserwuje-duze-zainteresowanie-ze-strony-potencjalnych-strategicznych-inwestorow

"CI Games obserwuje duże zainteresowanie ze strony potencjalnych strategicznych inwestorów - poinformował na telekonferencji prezes CI Games Marek Tymiński.

"Prowadzimy rozmowy z inwestorami strategicznymi, a ich liczba jest większa niż mniejsza" - powiedział prezes.

Dyrektor finansowy David Broderick poinformował, że w związku z planami spółki dotyczącymi dual listingu w Londynie, większość pracy jest wykonana i może to nastąpić na początku przyszłego roku.

CI Games rozważa wprowadzenie akcji do równoległego notowania na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Tymiński zapowiedział, że CI Games nie planuje podnosić ceny za akcje United Label.

W lipcu w wyniku wezwania ogłoszonego przez CI Games na akcje United Label zawarto transakcje, których przedmiotem było 168.555 akcji spółki.

W połowie maja CI Games wezwał do sprzedaży pozostałych 275.000 akcji tej spółki, stanowiących 21,57 proc. akcji, po 18,02 zł za sztukę. W wyniku wezwania CI Games zamierzał osiągnąć 1.275.000 akcji United Label, uprawniających do 100 proc. ogólnej liczby głosów na WZ. Później CI Games podniósł cenę w wezwaniu do 18,04 zł. (PAP Biznes)"

Skoro pisze, że nie zamierza podnosić ceny z pierwszego wezwania to powinien ją utrzymać, tak to rozumiem.
Reaasumując, pozostaje cierpliwie czekać na drugie wezwanie w przyszłym roku (myślę, że będzie to raczej pierwszy kwartał).
  • Tymiński zamierza utrzymać cenę 18,04 PLN z pierwszego wezwania, tak? Autor: ~Sonny
  • Re: Autor: ~ja

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNILABGAM -0,59% 16,75 2023-03-22 10:12:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.