Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,90 zł , zmiana od tamtej pory: -5,59%

Tymiński nagania na sprzedaż, że niby cena jest atrakcyjna

Zgłoś do moderatora
Ostatnia wypowiedź Tymińskiego próbuje skłonić do sprzedaży akcji po tej śmiesznej cenie, nie dajcie się zwieść że koniunktury dla gejmingu się pogorszyła, to jest dużo więcej warte niż 18pln. Na IPO z zadłużeniem była warta 16pln a teraz gdy jest "czysta" to jedynie kilka procent droższa? Do tego sukcesy sprzedażowe a co za tym idzie i finansowe no bez jaj. Trzymajata mocno, musi przynajmniej podwoić ceney

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNILABGAM 0,00% 16,90 2023-02-06 09:09:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.