Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  195,40 zł , zmiana od tamtej pory: 22,82%

Tymczasem na Linkedin

Zgłoś do moderatora
po raz drugi wprawdzie , intesyfikuja bardziej PR owsko .Pomysl stary jak swiat ale skuteczny. Bierze sie osobe znana w srodowisku i wiarygodna a ta poleca produkt : Selecting a vendor for data analysis software products is no easy task.
Inspector Joseph Courtesis ( NYPD retired) offers nine tips you need to know !
  • Tymczasem na Linkedin Autor: ~nypd

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
DATAWALK -2,04% 240,00 2021-10-15 17:02:52