Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,90 zł , zmiana od tamtej pory: -50,77%

Tylko jedno słowo

Zgłoś do moderatora
To słowo wykrzykiwała lampart na swoich marszach i ja mówię je do wszystkich którzy od już za długiego czasu tu ciągle wylewają swoje zale. Człowieku jeden z drugim jesteś naprawdę takim przegrywem życiowym że ciągle tylko beczysz na forum spółki której nie masz akcji ? Każdy normalny już się wami znudził i nie piszą tu ludzie zainteresowani czyli akcjonariusze. Jesteście tak samo nudni jak dziennikarzyny klepiacy temat wirusa od dwóch lat. Nie pasuje wam to w...lać !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AIGAMES -6,80% 1,92 2022-05-23 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.