tyle kasy im wpadło ze sprzedaży na konsole w dniu 23 10 że aż ich zasypało i nie mają możliwości napisania ESPI o jej wynikach a niedługo wydadzą gierkę i znowu deszcz banknotów ich zaleje coś mi się wydaje że zaczną rozdawać kasę napotkanym przechodniom