Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,42 zł , zmiana od tamtej pory: -51,43%

TXM wart ZERO u Redana

Zgłoś do moderatora
To się wąsacze zabawili z akcjonariuszami

Zarząd Redan SA z siedzibą w Łodzi („Spółka”, „Redan”, „Emitent”) niniejszym informuje, iż w związku z prowadzonymi pracami nad sprawozdaniem finansowym za rok 2018, w wyniku przeprowadzonych testów na utratę wartości aktywów podjął następujące decyzje:

- odpis aktualizujący wartość akcji w spółce zależnej TXM SA z siedzibą w Warszawie
Dotychczas w księgach Redan SA akcje te były wycenione na kwotę 12,5 mln zł. 
W związku ze spadkiem notowań na GPW akcji TXM SA oraz ich minimalną płynnością Zarząd Redan podjął decyzję o dokonaniu na dzień 31 grudnia 2018 r. odpisu aktualizującego z tytułu spadku wartości tych aktywów finansowych na kwotę 12,5mln zł., tj. całą wartość inwestycji. 

https://www.bankier.pl/wiadomosc/REDAN-Informacja-o-utworzonych-odpisach-aktualizujacych-wartosc-aktywow-oraz-rozwiazaniu-aktywa-na-podatek-odroczony-7658598.html 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REDAN -6,42% 0,20 2019-12-13 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.