"tworzycie niesamowite teorie inwestycyjne , a tu odbyt , każda podbitka idzie pod wywalanko, ta spółka juź miała swoje 5 minut i pora to pojąć ona nie produkuje niczego rewelacyjnego , a na ruch w sieci to lepiej trzymać r 22 lub vercom . a teraz możecie dać sobie upust waszej indolencji , śmiało długoterminowi inwestorzy, jestem otwarty na wasze mądrości ludowe".