Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,91 zł , zmiana od tamtej pory: -38,14%

Tu przynajmniej mieli developerów

Zgłoś do moderatora
https://cdaction.pl/publicystyka/prezes-opuscil-firme-teraz-developerom-nie-ma-kto-zaplacic-za-prace-absurdalna-sytuacja-w-brave-lamb?fbclid=IwY2xjawEt26ZleHRuA2FlbQIxMQABHVu8vZQHvHpD6vApkalF0TjXPL_gjfNC-oBcPY7ywlwmM_WVoGI4_GQAdw_aem_S90HxqYu3LZJjwzaI2fLrg

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SIMFABRIC 0,22% 1,80 2025-11-12 16:24:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.