Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,40 zł , zmiana od tamtej pory: -35,56%

Tu nie ma co naganiać, to się samo broni

Zgłoś do moderatora
Pisanie "po wynikach 10 zł" i tym podobne teksty są nie na miejscu i robią więcej złego niż dobrego. Spółka choć coraz bardziej to rozpoznawalna jeszcze nie jest, powoli sobie rośnie swoim tempem. Do finalizacji umowy 14 miesięcy, do podania dywidendy pewnie z 7. Raporty coraz lepsze i pewnie jeszcze jakiś czas lepsze będą. Pole do wzrostów jest. Teraz urosło w ciągu miesiąc od dołka ponad 1 zł więc mimo wszystko widziałbym sprzedaż faktów, która już dzisiaj trochę poszła, i powolną akumulację. Widzę że w okolicach 5 to wszystko jest ładnie zbierane. Jak spadnie poniżej to sam chętnie dokupię. Na razie bez spiny, bez trollowania, bez rakiety. Niech dojrzewa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERNITY 0,00% 3,48 2022-10-03 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.