Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,14 zł , zmiana od tamtej pory: -71,43%

Tu będzie gra pod dywidendę...

Zgłoś do moderatora
Tak jak w zeszłym roku. Kilku oszołomów wymyśla rożne brednie a kurs porusza się na 14 gr., tu jest wsparcie i było do przewidzenia że może zlecieć po wzroście na 20 , tam jest opór.

Wniosek dofinansowania przeszedł pierwszy etap - ocena formalna, teraz trzeba oczekiwać oceny merytoryczne.
Jak się nie mylę to cały proces trwa do 6 miesięcy, wszystko zależy od ilości wniosków i czasu ich rozpatrywania. Równie dobrze odpowiedz może być np. za tydzień , miesiąc, czekamy.
info o złożeniu wniosku było w marcu, pierwszy etap zaliczony czyli teraz wyczekiwanie na ocenę merytoryczną.

Emisja to propozycja pani akcjonariusz i do tego nawet nie podała powodu ani na co będzie przeznaczona. Kurs nie powinien spaść do 10gr nikt by tej emisji im nie pobrał w cenie 10gr.
Jaki jest sens robienia emisji i jednocześnie dawania dywidendy którą musieli by zwiększyć po jej wejściu.
Jedni łapią tu za słówka że będzie emisja 84mln. W projekcie pisze maksymalnie do 84mln czyli może być 1,2, 5, itd. mln.
Wówczas każda dodrukowana akcja z emisji zwiększyła by kwotę dywidendy o 1gr. (dodruk 84mln akcji = zwiększenie kwoty emisji do 1,68mln ?)

Jak widać akcje są od jakieś czasu podbierane po 14-15gr. Celowe zbicie kursu 4 maja na jednej sesji na 14 i 15gr po czym zebrano wtedy kilka mln po 14,15gr. Od tego czasu kurs porusza się na tym poziomie a obroty maleją z dnia na dzień.
Również naganiacze milczą, ostatnie dwa weekendy ostro tutaj naganiali, szczególnie w niedzielę a teraz cisza.
Inwestycja raczej długoterminowa a nie szybki zysk w kilka dni jak to niektórzy liczą.

I tyle w temacie, teraz jak jest jeszcze jakiś zdesperowany naganiacz to może się wżyć na moim poście.
Może odstawicie znów komedię typy martwię się czy zdążę sprzedać jutro bo nie mam laptopa, nie zdążę wrócić, odłączyli mi internet, zapomniałem zajrzeć w notowani itd :) A jak przyszła sesja to znikali i powrót w kolejną niedzielę z tymi samymi tekstami, dobre to było :) Gdzie są dziś,całkiem was odcięli a może prąd wyłączyli :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRESTO 0,00% 0,04 2019-01-17 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.