Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,40 zł , zmiana od tamtej pory: -79,07%

Trzymać Afhol ale

Zgłoś do moderatora
Ale warto też mieć w swoim portfelu choćby mały pakiecik Aiton ZYSK IQ 2020 ----- 422 116,31 zł jaki będzie IIQ ? MEGA!! SZYKUJCIE SIĘ NA SKOKOWY WZROST KURSU AKCJI $$!!!
  • Trzymać Afhol ale Autor: ~Analityk

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
AFHOL -5,36% 4,06 2022-01-26 17:02:20