Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,79 zł , zmiana od tamtej pory: 26,58%

Trudno o optymizm.

Zgłoś do moderatora
Potworny trend spadkowy , już teraz pewnie grają emocje i chęć ratowania resztki kapitału a i strata podatkowa też jest przydatna w przyszłości .osobiście mentalnie pomału księguje turbo stratę jej kurs spadnie na 40 groszy to tak naprawdę komu oprócz drobnych będzie zależało na wycenie?rozumiem że gra nie sprzedaje się ale taka wycena jest irracjonalna lub komuś potrzebna nie wiem do emisji ?? Nie ma żadnej sesji kontrujacej założę się że jutro złamią 50 groszy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OVIDWORKS -2,44% 1,00 2022-09-23 10:58:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.