Przeanalizowałem sobie historię wzlotów i upadków Novavisa (warto też poczytać archiwalne forum bankiera). Tam też mało kto wierzył w sukces spółki, też miało być 20 gr, piach i mogiła. Teraz kurs pnie się pięknie w górę, prawie bez przerwy, dzisiaj już akcja kosztuje 5.65 zł. Może jednak T2P jest w stanie czymś pozytywnym zaskoczyć? Nie miałbym nic przeciwko temu, żeby podążył śladem NVV.