Na moje minimum tutaj to właśnie 1.86 a wtedy ewentualnie 1.75. Myślę jednak że mamy dużą szansę obronić się przy pierwszym wsparciu.
Wtedy wybicie ponad 2 będzie zwiastowało prawdopodobny większy ruch up.
W mojej ocenie to za mało miejsca na wykonywanie skoków potencjalny zysk jest za niski do ryzyka zostania jak to lubicie mówić " na peronie " lub " w poczekalni "