Forum Giełda +Dodaj wątek

troche krytycznie

Zgłoś do moderatora
Spolka jest na rynku 20 lat co nam z pompa hucznie oglosila-zreszta ma to do siebie ze duzo o niej w mediach natomiast z wynikami juz gorzej...owszem cos drgnelo z kursem i diwidenda wyzsza...ale to chyb zbyt malo , wolno...nie ta skala...wiem ze PGS to troche inny model dzialalnosci ale jednak nam bliski
A porownujac ich do nas nie mam watpliwosci gdzie jestesmy...my robimy huczne imprezy i mamy 170tys a oni bez imprez pokazuja 2 mln zysku za 2 kw...po cichu bez rozglosu itd itd....pytanie czy juz zawsze bedziemy skazani na jednego duzego klienta-Renoo Nissan i te kilkaset tysiecy zysku rocznie jak tu jest od lat?
  • troche krytycznie Autor: ~qtosiek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MAKOLAB 0,00% 6,00 2021-09-24 17:02:53