Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,60 zł , zmiana od tamtej pory: -77,33%

Trochę giełdowego abecadła

Zgłoś do moderatora
Spójrzcie na wolumeny z ostatnich dni. Jak mocno rosło to dzienne wolumeny były po 80 tys akcji. A spada na wolumenach po 10 tys akcji. Niedoświadczony inwestor spyta co to oznacza. A oznacza to że duże wolumeny zbierają inwestorzy instytucjonalni, bo drobnicy nie stać na takie zakupy. I teraz jak myślicie - ci grubi kupili dopiero co te 250 tys akcji po to żeby teraz wtopić? Nie nie, moi drodzy, dużo gracze kupują nie po to żeby tylko zarobić, ale po to żeby zarobić krocie. Pozdrawiam myślących, a trollom na pohybel!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VOOLT -5,80% 1,95 2026-05-08 13:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.