Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,38 zł , zmiana od tamtej pory: -46,75%

Triton - wycena, a perspektywy.

Zgłoś do moderatora
Obecna kapitalizacja to około 20 mln zł.

Stan gotówki na kontach spółki około 10 mln zł.

Spodziewany zysk netto z samej inwestycji TRITON WINNICA licząc bardzo ostrożnie to około 13-16 mln zł (księgowany od drugiego półrocza).

Gdzie pozostałe projekty i aktywa spółki?

Gdzie b.pozytywne perspektywy dla branży deweloperskiej w Polsce na lata 2017-2019?

Pozdrawiam myślących i wytrwałych.

 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRITON 0,00% 1,80 2019-12-13 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.