Forum Giełda +Dodaj wątek

Triton - cisza przed burzą!!!

Zgłoś do moderatora
Ciche profesjonalne skupowanie, niedługo odpał...

Grupa spółek deweloperskich działających na rynku warszawskim w segmencie apartamentów i mieszkań luksusowych. Ponadto zajmuje się wynajmem powierzchni komercyjnych i zarządzaniem nieruchomościami.Aktualnie prowadzi prestiżową realizację osiedla Triton Park i uruchamia kolejne, ciekawie zlokalizowane i zaprojektowane osiedla.

Wartość jednej akcji spółki mieści się w przedziale od 6,84 zł do 11,41 zł. Aktualna cena jednej akcji wynosząca 3,64 zł wskazuje na niedowartościowanie. Potencjał zmiany kursu: +151%

Mnożnikowe na bazie średnich wskaźników sektora
Ceny do wartości księgowej 6,37
Ceny do zysku operacyjnego 10,6
Ceny do przychodów 13,87
Wskaźnika EV/EBIT 14,42
Wskaźnika EV/Przychody 19,97

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRITON 0,00% 1,80 2019-12-13 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.