Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,01 zł , zmiana od tamtej pory: -5,99%

trendy w energetyce 2

Zgłoś do moderatora
"W programie Mój Prąd przydałyby się też magazyny energii – jedynie około 30 procent energii jest bezpośrednio zużywana przez prosumenta, reszta trafia do sieci. Szukamy rozwiązań, które mitygowałyby takie zjawiska – powiedział Rafał Soja, prezes Tauron Sprzedaż."
  • trendy w energetyce 2 Autor: ~Siwobrody

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
APSENERGY -3,83% 3,77 2021-06-17 12:29:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.