Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,40 zł , zmiana od tamtej pory: -13,03%

Trend wzrostowy zawitał

Zgłoś do moderatora
I stało się światło, a wszystkie spadziuchy zaraz pochowają się w swoje norki, pozmieniają nicki i będą naganiać na wzrosty. Takie życie niestety. Kto się ku... urodził, kanarkiem nie zdechnie. Spółka zarabia, inwestuje i zwiększa moce grzewcze. Czas wracać na wartość księgową na początek.
Wskaźnik ceny do wartości księgowej (P/BV)0.24
Wskaźnik ceny do zysku netto (P/E)6.76
Wskaźnik ceny do zysku operacyjnego (P/EBIT)5.95
Wskaźnik ceny do sprzedaży (P/S)0.27

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KOGENERA 6,01% 24,70 2022-09-30 12:34:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.