Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,20 zł , zmiana od tamtej pory: -22,84%

trend wzrostowy

Zgłoś do moderatora
Jeszcze miesiąc temu były komentarze w stylu "brak mocy", "popytu nie ma za dużo", "koniec podbitki noworocznej i optymalizacji". A w rzeczywistości, jak widać, mamy mocny trend wzrostowy. Wciąż są dość niskie obroty, czy to tylko na fali wzrostów na wig? Póki co w THD nie weszły jeszcze tłumy strite zw z jakimś wydarzeniem; wciąż jest pole to dalszych wzrostów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST -3,10% 12,50 2023-03-24 16:48:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.