Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,70 zł , zmiana od tamtej pory: 2 327,03%

Trend spadkowy

Zgłoś do moderatora
Na wykresie D1 ( Dzienny ) widzimy, że po wyłamaniu wsparcia, w połowie kwietnia 2017, na poziomie 4.21 PLN, Cena zaczęła poruszać się w szerokiej konsolidacji. Konsolidacja trwa w przedziale 4.21 - 2.20 PLN, z wakacyjnym rajdem Niedźwiedzia w 2019, w okolice 1.90 PLN...Czytaj dalej i zobacz analizę wykresu: link

Więcej analiz, wiadomości i wskaźniki dla SYGNITY 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYGNITY -2,66% 80,40 2026-01-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.