Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  43,80 zł , zmiana od tamtej pory: 0,91%

Transmisja konferencji wynikowej - 10 września 2020 (czwartek) o 11:00

Zgłoś do moderatora
Zarząd Selvita S.A. serdecznie zaprasza na wideokonferencję, podczas której omówione zostaną wyniki finansowe Spółki za pierwsze półrocze 2020 roku oraz dalsze perspektywy rozwoju.

Prezentacja rozpocznie się w czwartek, 10 września 2020 r., o godzinie 11:00.

W konferencji będzie można uczestniczyć wyłącznie on-line za pośrednictwem relacji dostępnej pod adresem: link Podczas transmisji przewidziana jest możliwość zadawania pytań poprzez dedykowany formularz znajdujący się na stronie.

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem selvita@innervalue.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: link 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SELVITA -0,68% 43,90 2026-01-05 17:02:00