Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,30 zł , zmiana od tamtej pory: -7,04%

Transformacja energetyczna 75 mld.złote czasy dla REMAK

Zgłoś do moderatora
http://biznes.pap.pl/pl/news/listings/info/3062107,transformacja-energetyczna-jest-koniecznoscia---wiceprezes-pge

Bardzo podoba mi się ten urywek z raportu:

"Na rynku krajowym ważną perspektywą jest konieczność dostosowania urządzeń energetycznych do nowych norm środowiskowych zawartych w tzw. konkluzji BAT. Konieczność dostosowania energetyki zawodowej i cieplnej do BAT wymusi wielomiliardowe inwestycje w tym okresie, co stanowi szansę dla Remak-Energomontaż S.A., którą zamierzamy wykorzystać. Oferujemy także w pełnym zakresie modernizacje i budowę nowych przemysłowych ciepłowni miejskich, gdzie również planujemy pozyskać w najbliższych latach kolejne projekty do realizacji. Po roku 2021 spodziewamy się z kolei dużej ilości projektów modernizacyjnych bloków 200 MW, co powinno umożliwić nam kontynuację prac w tym segmencie rynku. Jak widać w perspektywie najbliższych kilku lat powinno pojawić się sporo inwestycji w naszym segmencie realizacyjnym co powinno zapewnić Spółce stabilny rozwój. "

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REMAK 0,00% 19,80 2021-10-22 16:48:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.