Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,24 zł , zmiana od tamtej pory: -66,45%

Transakcje sprzedaży objęły łącznie 129.600 akcji po cenie 17,00 zł za

Zgłoś do moderatora
W dniach 23 września 2020 r. – 13 października 2020 r. obecni akcjonariusze spółki, tj. PlayWay S.A., osoba prawna niepowiązana z Emitentem (Challenge Twenty Sp. z o.o.) oraz osoba fizyczna niepowiązana z Emitentem dokonali sprzedaży akcji na rzecz 14 osób fizycznych oraz 2 osób prawnych niepowiązanych z Emitentem. Oferta sprzedaży akcji przeprowadzona została przez Dom Maklerski INC S.A. Transakcje sprzedaży objęły łącznie 129.600 akcji po cenie 17,00 zł za sztukę, tj. za łączną cenę 2.203.200,00 zł. Wszystkie transakcje zostały opłacone przelewem na rachunek bankowy sprzedających.

Nie kupowali po 17 zl aby stracic. Zbieraja dzisiaj od leszczy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DETGAMES -4,62% 3,10 2021-12-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.