Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  43,50 zł , zmiana od tamtej pory: -20,11%

transakcja na 100000 akcji

Zgłoś do moderatora
Dzisiejsza transakcja na dużą ilość akcji to normalne działanie funduszy.
Fundusz A sprzedał akcje po 44 pln które kupił wcześniej po powiedzmy 20 pln. Fundusz A zarobił parę milionów.
Zarządzający funduszem wezmą za to przyzwoitą premię. Fundusz B który kupił te akcje w rewanżu sprzeda akcje
innej spółki funduszowi A na których też zarobił. Zarządzający funduszem B też dostaną sowitą premię. I wszyscy s a hepi.
  • transakcja na 100000 akcji Autor: ~praktyk

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER 0,87% 34,75 2021-07-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.