Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,50 zł , zmiana od tamtej pory: -13,94%

Trailer do Inkwizytora

Zgłoś do moderatora
Jakiś czas temu został opublikowany teaser Inkwizytora: https://youtu.be/FOID_7h-aZs

Chociaż na samym filmie jak i na WWW napisane jest: official trailer.

Około 2 lata temu THD podpisało umowę ze studiem Juice na wykonanie trailera do gry.

Czy ktoś wie, czy będzie jeszcze jeden „official trailer” zrobiony właśnie przez Juice, czy wszystko co miało być to właśnie to link powyżej?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
THEDUST 1,43% 14,20 2023-05-26 17:03:44