Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,73 zł , zmiana od tamtej pory: 0,55%

Tort na rocznicę.

Zgłoś do moderatora
Drugiego grudnia będzie rocznica łkania o 170mln, może kupię jakiś tort z tej okazji.
JLR ma dwa warianty do wyboru:

Pierwszy: 4 salony BAH normalnie działają, za trzy lata odzyskują swoje 170mln. Nawet jak salony tyle nie zarobią, to dostaną kredyt na resztę, wystarczy że umowy będą obowiązywały do 2026.

Drugi: Swoja głupotą doprowadzą do upadłości BAH, wtedy wejdzie syndyk. W tym wariancie odzyskają może 50mln, ale to też nie jest pewne. Syndykowi zwykle nie zależy żeby szybko wyjść ze spółki. Najważniejsze to spłaci zaległości dla Skarbu Państwa, a potem będzie tam siedział do oporu. Nawet jak będą mieli wyrok popisany przez Izbę Gmin, Izbę Lordów i Elżbietę II, nic to nie da.

PS. JLR pozwolił żeby BAH w 2020r spłacił 140mln dla mBanku, kosztem zadłużenia u nich, czyżby nie wiedzieli co robią? Moim zdaniem aż tak głupi nie są.
30 listopada 2020 (piątek) BAH spłacił ostatnią część kredytu do mBanku,
2 grudnia, 2020 (wtorek) przyszło wezwanie do zapłaty do JLR, rozpoczęło się łkania które trwa do dzisiaj.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BAHOLDING -2,27% 0,73 2021-10-27 15:41:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.