Ale będzie płacz. Miało być już 39 a tu nie może przebić 33 buhaha. Kupować teraz akcje trzeba mieć nie równo w głowie . Potem odcięcie i kurs nie wróci. Słaba zmienność. Ale lepiej wierzyć w bajki . Nakrwciliscoe się xtb a to kasyno które tylko liczy na zakładanie konta i utracie gotówki. To nie firma produkcyjna będzie słabo. Ale będzie wodospad. Do rze wiedzą już o tym grubi i insajderzy. Będę miał za jakiś czas bekę . Leszcze ubrani na maxa