Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  63,50 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Tomik to dobrotliwy naciągacz akcjonariuszy.

Zgłoś do moderatora
Tomik napisał:
wycisk po 65 zł a wartość księgowa 106 zł !
Cwaniactwo się szerzy i trzeba z tym walczyć. Taki sam wał zrobili na Hutmenie i sprawa jest w sądzie. I na Impexmetalu też i tam też będą mieli sąd.
kto chce odzyskać kasę podam namiar do ludzi co wiedzą jak się do tego zabrać.
Pisać do mnie na maila:
tomikzajacc@wp.pl
Podobne wpisy dokonuje na forach Impexmetalu i Mirbudzie. On tym sposobem nagania akcjonariuszy do prawnika, który jakoby obiecuje w sądzie uzyskać wartość księgową za wyciskane akcje. Akcjonariusze wpłacają prawnikowi na konto spore pieniądze, sprawa się ciągnie latami i w efekcie skończy się fiaskiem. A prawda jest taka, że na 30 lat giełdy wyciśniętych było ponad 70 spółek i jeszcze nigdy nikt w sądzie nie wygrał sprawy o zapłatę według ceny księgowej. A dlaczego, zaraz to wyjaśnię.
Roszczenie o zapłatę ma charakter odszkodowawczy i do sądu można iść jedynie z roszczeniem o odszkodowanie. Odszkodowaniem jest poniesiona tzw. strata rzeczywista. Strata rzeczywista powstaje w przypadku spółki publicznej gdy wycisk jest przeprowadzony po cenie niższej niż cena po jakiej akcjonariusz mógł sprzedać akcje przed ogłoszeniem wycisku. Odpowiedź nasuwa się sama, nikt nie poniósł straty bo cena przy wycisku nie była niższa niż kurs akcji na GPW w dacie ogłoszenia wykupu.
Wszystkie "obiecanki" Tomika to mrzonki i bajery, których zadaniem jest naciągnięcie akcjonariuszy na koszty prawne, które zgarnie jego prawnik. Więc moja rada nie dajcie się naciągać na obietnice bez pokrycia,a kto uwierzy Tomikowi za kilka lat będzie żałował.
  • Tomik to dobrotliwy naciągacz akcjonariuszy. Autor: ~Lexawy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INDYKPOL -0,78% 63,50 2019-12-11 09:00:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.